Zahradní stůl PAVON — kov, černá, 80×80×72

Zahradní stůl Pavon z pevného a odolného kovu v černé barvě. Stůl má kovový výplet, otvor na slunečník a celkovou váhu 5 kg.... více informací »
Zahradní stůl PAVON — kov
Značka: Kup Židle
1 990 Kč
Více informací »
Zahradní stůl Pavon z pevného a odolného kovu v černé barvě. Stůl má kovový výplet, otvor na slunečník a celkovou váhu 5 kg....

Zahradní stůl Pavon z pevného a odolného kovu v černé barvě. Stůl má kovový výplet, otvor na slunečník a celkovou váhu 5 kg. Stůl se skvěle hodí na zahradu nebo terasu. Má dlouhou životnost a snadno se udržuje.
Parametry: 
Délka: 80 cm
Šířka: 80 cm
Výška: 72 cm
Hmotnost: 5 kg
Nosnost: 50 kg
Akční a ve slevě produkt máte možnost získat ještě tady na našem webu v sekci zahrada! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní výrobky z naší rubriky za internetové ceny. Známá značka Kup Židle má ve stále nabídkce prvotřídní sortiment. To však není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kousek Zahradní stůl PAVON — kov, černá, 80×80×72 od předního výrobce Kup Židle získáte na našich stránkách téměř zdarma. Nabídky již od 1 990 Kč.