Zahradní souprava ALABAMA — hnědá

Sedací souprava ALABAMA  nejen na zahradu, ale i do interiérů. Vyrobena z lisovaného plastu v imitaci umělého ratanu v hnědé... více informací »
Zahradní souprava ALABAMA — hnědá
Značka: Kup Židle
6 999 Kč
Více informací »
Sedací souprava ALABAMA  nejen na zahradu, ale i do interiérů. Vyrobena z lisovaného plastu v imitaci umělého ratanu v hnědé...

Sedací souprava ALABAMA  nejen na zahradu, ale i do interiérů. Vyrobena z lisovaného plastu v imitaci umělého ratanu v hnědé barvě, set je doplněn o pohodlné podušky. Velká výhoda tohoto materiálu je snadná údržba, odolnost a dlouhá životnost. Set se skládá ze dvou křesílek, stolku a sofa. Záruka 24 měsíců.
Parametry:

obsah setu
2x křeslo + lavice + stůl

výška křesla
77cm

šířka křesla
65cm

délka křesla
67cm

výška lavičky
77cm

šířka lavičky
129cm

délka lavičky
67cm

výška stolu
43cm

šířka stolu
59cm

délka stolu
59cm

nosnost křesla
100kg

nosnost lavičky
2x100kg

nosnost stolu
50kg

materiál
lisovaný plast

barva
hnědá + šedohnědá podušky


Výjimečný a žádaný kus je k dispozici pohodlně tady a teď na našich stránkách ve známé sekci zahrada. Podívejte se na podobné kusy z naší rubriky z pohodlí domova! Přední výrobce Kup Židle vás a vaše blízké obohatí o vynikající produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Zahradní souprava ALABAMA — hnědá od společnosti s dlouholetou tradicí Kup Židle snadno pořídíte tady nyní v akci. Aktuálně v akci od 6 999 Kč.