Levné židle a křesla

Zahradní skříňka EXCELLENCE LOW XL – béžová/světle hnědá

Tento skvělý produkt Zahradní skříňka EXCELLENCE LOW XL - béžová/světle hnědá od společnosti s úžasnou pověstí Kup Židle snadno můžete najít tady a teď právě za super peníze. Cena od 2 990 Kč.
Zahradní skříňka EXCELLENCE LOW XL  - béžová/světle hnědá
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
2 990
Podrobné informace

Plastové skříně řady Excellence XL vynikají příjemným designem, snadnou sestavitelností, širokou nabídkou variant a rukojeťmi, které jsou výborně přilnavé.
Můžete je zabezpečit visacím zámkem, integrovat do nich úložné boxy a díky spojovacímu systému si vytvořit celou skříňovou sestavu.
Jsou skvělým řešením do míst s rizikem záplav a navlhnutí. Skříně Excellence jednoduše vypláchnete a nemusíte se obávat rzi ani hniloby.​
Tato skříň se skvěle hodí do interiéru domu či bytu pro uložení oblečení, ložního prádla, ale i saponátů a mnohých dalších materiálů.
– posunutím polic si prostor můžete přizpůsobit svým potřebám- nenáročná na údržbu, nerezaví, nehnije- spojovací systém pro vytvoření skříňové sestavy- 2 nastavitelné police, každá unese 25 kg- praktická otvírací dvířka- madla dveří se velmi pohodlně a dobře drží- zařízeno pro používání visacího zámečku

výška výrobku
93cm

šířka výrobku
89cm

délka výrobku
54cm

hmotnost celkem
14kg

nosnost
25kg (jedna police)

materiál
plast

barva
béžová + světle hnědá

rozměr balení
95x58x31cm

materiál balení
karton