Zahradní skládací židle FOLDI 4 ks — bílá, plast

Plastová židle Foldi bílá o rozměrech 44x41x78 cm najde své využití v domácnosti, na zahrádce, při kempování i balkónech.... více informací »
Zahradní skládací židle FOLDI 4 ks — bílá
Značka: Kup Židle
1 690 Kč
Více informací »
Plastová židle Foldi bílá o rozměrech 44x41x78 cm najde své využití v domácnosti, na zahrádce, při kempování i balkónech....

Plastová židle Foldi bílá o rozměrech 44x41x78 cm najde své využití v domácnosti, na zahrádce, při kempování i balkónech. Zároveň svým jemným a propracovaným designem skvěle reprezentuje. Balení obsahuje 4 ks.
Parametry:
Šířka: 44 cmHloubka: 41 cmVýška: 78 cmVýška sedu: 43,5 cm Vysoce kvalitní produkt Zahradní skládací židle FOLDI 4 ks pořídíte ještě tady u nás zařazený v rubrice zahrada. Nyní najdete parádní produkty z této oblíbené sekce za super peníze. Oblíbený výrobce Kup Židle pro své zákazníky nabízí skvělý sortiment. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na více kousků od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento výjimečný kus Zahradní skládací židle FOLDI 4 ks — bílá, plast originál od výrobce Kup Židle pořídíte tady teď skutečně výhodně! Právě teď jen za 1 690 Kč.