Zahradní kulatý stolek YORK — bílá + modrá, plast

Zahradní multifunkční stolek YORK v barevné kombinaci bílá a modrá. Praktický stolek, který ve složeném stavu slouží jako... více informací »
Zahradní kulatý stolek YORK — bílá + modrá
Značka: Kup Židle
1 190 Kč
Více informací »
Zahradní multifunkční stolek YORK v barevné kombinaci bílá a modrá. Praktický stolek, který ve složeném stavu slouží jako...

Zahradní multifunkční stolek YORK v barevné kombinaci bílá a modrá. Praktický stolek, který ve složeném stavu slouží jako stoleček s úložným prostorem a po rozvinutí může sloužit jako piknik bar s boxem pro chlazení nápojů. Má elegantní design a díky svému multifunkčnímu využití je velmi užitečný při řešení organizace pikniku nebo zahradní párty. Je vybaven držadlem, díky kterému je manipulace s ním hračka. 
Parametry:
Výška: 60 cm 
Šířka: 37 cm
Délka: 37 cm  Nejprodávanější výrobek Zahradní kulatý stolek YORK — bílá + modrá, plast můžete získat jednoduše tady a teď na našem webu zařazený v rubrice zahrada! Připravili jsme podobné produkty z této známé sekce v akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Kup Židle vás a vaše blízké obohatí o špičkový sortiment

Tento kvalitní a žádaný výrobek Zahradní kulatý stolek YORK — bílá + modrá, plast od kvalitní značky Kup Židle snadno pořídíte momentálně na našich stránkách napořád výhodně. Právě teď za cenu 1 190 Kč.