Zahradní gril JARDIN – kov, černá

Vychlazená limonáda nebo pivo a pořádná flákota masa. Se stylovým venkovním grilem Jardin bude příprava dobrot čirá radost.... více informací »
Zahradní gril JARDIN – kov
Značka: Kup Židle
1 099 Kč
Více informací »
Vychlazená limonáda nebo pivo a pořádná flákota masa. Se stylovým venkovním grilem Jardin bude příprava dobrot čirá radost....

Vychlazená limonáda nebo pivo a pořádná flákota masa. Se stylovým venkovním grilem Jardin bude příprava dobrot čirá radost. Díky originálnímu perforovanému vzoru po obvodu a šikovnému prostoru pro uhlí či brikety se jedná o praktický a designový kousek zároveň. Kvalitní provedení z oceli. Součástí balení pochromovaný rošt a nářadí na manipulaci s roštem.
Parametry produktu
Výška: 56 cmŠířka: 45 cmHloubka: 45 cmRošt: průměr 41 cmHmotnost: 6 kgMateriál: kovDodávané v demontu
Ve slevě produkt můžete pořídit mimo jiné tady na našich stránkách v kategorii zahrada! Připravili jsme ještě další produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí! Tento vyjímečný výrobce Kup Židle vám nabízí špičkové výrobky To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kus Zahradní gril JARDIN – kov, černá od známého výrobce Kup Židle můžete sehnat tady se slevou! Akční ceny již od 1 099 Kč.