UNIQUE Kancelářské křeslo VISTA, černá

Sportovní design kancelářské židle Vista jistě zaujme již na první pohled. Zláká vás především již na pohled vyladěnou... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo VISTA
Značka: UNIQUE
9 090 Kč
Více informací »
Sportovní design kancelářské židle Vista jistě zaujme již na první pohled. Zláká vás především již na pohled vyladěnou...

Sportovní design kancelářské židle Vista jistě zaujme již na první pohled. Zláká vás především již na pohled vyladěnou ergonomií, která je dotažena k naprosté dokonalosti. O naprostou stabilitu se stará základna z leštěného hliníku, opatřená pěticí měkkých koleček, která zaručují tichý a hladký pohyb na tvrdých podlahových krytinách. Výšku sezení je možno díky výkonnému plynovému pístu upravovat v rozsahu 10 cm, nosnost židle Vista činí 130 kg. Polohování má na starosti osvědčená mechanika Synchron, která…Tento vynikající výrobek UNIQUE Kancelářské křeslo VISTA, černá lze zakoupit taky tady na webu umístěný v sekci židle do kanceláře. Nyní pořídíte oblíbené produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu.

Nejprodávanější produkt UNIQUE Kancelářské křeslo VISTA, černá značky UNIQUE jednoduše získáte zde teď opravdu levně. Nyní za akční cenu 9 090 Kč.