Levné židle a křesla

TV křeslo MIRON s elektrickým polohováním — látka, hnědá, nosnost 130 kg

Tento akční produkt TV křeslo MIRON s elektrickým polohováním — látka, hnědá, nosnost 130 kg od značky s tradicí a dobrou pověstí Kup Židle jde získat zde nyní za nejnižší cenu. Momentálně v akci za 8 399 Kč.
TV křeslo MIRON s elektrickým polohováním — látka
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
8 399
Podrobné informace

Pohodlné televizní křeslo Miron s elektricky ovládaným polohováním bude váš nejoblíbenější kus nábytku. Díky skvělému polstrování vám bude čas při relaxaci nebo sledování oblíbeného pořadu utíkat jako voda. A pokud budete chtít změnit polohu, jednoduše navolíte pozici ovladačem. Zkrátka pohoda, bez zbytečného vstávání. Čalounění příjemnou a odolnou látkou (nejedná se o koženku) v dekoru broušené kůže, nosnost 130 kg.
Hlavní výhody relaxačního TV křesla s elektrickým polohováním MIRON

Elektrické polohování
Praktická kapsa na ovladač
Masivní polstrování
Stabilita díky kovové konstrukci
Čalounění odolnou látkou, která se snadno udržuje

Na ovladači lze polohovat výsuvnou podnožku, sklopení opěráku a navíc lze křeslo polohovat až do vzpřímené polohy, kdy můžete z křesla vstát bez pomoci. Díky pevné kovové konstrukci je navíc křeslo velice stabilní a odolné proti jakémukoliv překlopení. 
Ruce si můžete pohodlně opřít o polstrované područky. Na vnější straně křesla je velmi praktická látková kapsa na ovladač polohování. Díky tomuto ovladači si můžete upravit polohu křesla včetně výsuvné podnožky na nohy dle své libosti.
Parametry:

Materiál kostry:
KovMasiv

Materiál sedáku:
Látka

Výška sedu:
43-50 cm

Šířka (cm):
69

Hloubka (cm):
88-157

Výška (cm):
100-138

Šířka sedu:
51 cm

Hloubka sedu:
54 cm

Nosnost, váha (kg):
130, 48

Demontované:
Ano