Set konferenčních stolků MENTONA 2 — zlatý dub / černá

Sada dvou stolků Menton 2 se bude skvěle hodit do obývacího pokoje. Úhledné stolky jsou umístěny na třech nohách, které se... více informací »
Set konferenčních stolků MENTONA 2 — zlatý dub / černá
Značka: Kup Židle
1 499 Kč
Více informací »
Sada dvou stolků Menton 2 se bude skvěle hodit do obývacího pokoje. Úhledné stolky jsou umístěny na třech nohách, které se...

Sada dvou stolků Menton 2 se bude skvěle hodit do obývacího pokoje. Úhledné stolky jsou umístěny na třech nohách, které se směrem dolů decentně zužují. Černé ocelové nohy s práškovým nástřikem jsou zakončeny chromovanými nožičkami, které zabraňují poškození podlahy a zajišťují zvýšenou stabilitu nábytku. Kulaté desky jsou vyrobeny z dýhované MDF desky zlatého dubu s viditelnou přírodní kresbou. Stolky Menton 2 lze snadno schovat jeden pod druhý a vystavit v sestavě, oddělit a použít v různých aranžmá.
Rozměry:
Velký stolek:
– průměr: 59 cm
– výška: 48 cm 
Malý stolek:
– průměr: 40 cm
– výška: 41 cm 
Materiál:
– dýhovaná MDF
– ocel s práškovým nástřikem
Tento kvalitní a žádaný produkt Set konferenčních stolků MENTONA 2 — zlatý dub máte možnost koupit přímo na stránkách v kategorii stolky do obýváku. Pořiďte si parádní produkty z této rubriky ve výprodejové akci. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Kup Židle vám představuje velmi kvalitní výrobky. za super peníze.

Tento akční produkt Set konferenčních stolků MENTONA 2 — zlatý dub / černá značky Kup Židle máte možnost pořídit u nás nyní se slevou! K sehnání zrovna v akci za 1 499 Kč.