Relaxační polohovací křeslo ASKOY — hnědá látka

Klasické a pohodlné relaxační křeslo ASKOY se stane senzačním pomocníkem při lenošení po náročném dni v práci, či při... více informací »
Relaxační polohovací křeslo ASKOY — hnědá látka
Značka: Kup Židle
10 790 Kč
Více informací »
Klasické a pohodlné relaxační křeslo ASKOY se stane senzačním pomocníkem při lenošení po náročném dni v práci, či při...

Klasické a pohodlné relaxační křeslo ASKOY se stane senzačním pomocníkem při lenošení po náročném dni v práci, či při čtení knihy u krbu. 
Křesílko je celočalouněné příjemnou látkou v odstínu hnědé barvy a hlavní předností křesílka je funkce polohování pomocí páčky na bořční straně křesílka, díky které si budete moci vychutnávat maximální pohodlí. Navíc si ruce můžete pohodlně opřít o područky a nohy o komfortní výsuvnou podnožku. Jistě oceníte i masivní sedák a opěrák, který vám zaručí královské posezení. 
Polohovaní zádové opěrky a výsuvné podnožky je na sobě nezávislé. Pomocí páčky na boku lze vysunout podnožku. Polohování zádové opěrky je pomocí vlastní síly.
Křeslo se krásně bude vyjímat ve vaší pracovně či obývacím pokoji. Nosnost křesílka je až 110 kg. 
Parametry křesla ASKOY:Šířka: 87 cm Hloubka: 92 cm Výška: 97 cm Výška sedu: 49 cm Hloubka sedu: 56cm Nosnost: 110 kgHmotnost: 40 kg

Kvalitní a oblíbený výrobek Relaxační polohovací křeslo ASKOY — hnědá látka od populárního výrobce Kup Židle snadno můžete najít na našich stránkách nyní téměř zdarma. Právě teď jen za 10 790 Kč.