Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID — dřevo/látka, více barev Bílá-vzor zelené listí

Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID je moderního vzhledu a díky jeho rozměrům je velice pohodlné. Máte tak jistotu, že... více informací »
Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID —  dřevo/látka
Značka: Kup Židle
8 590 Kč
Více informací »
Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID je moderního vzhledu a díky jeho rozměrům je velice pohodlné. Máte tak jistotu, že...

Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID je moderního vzhledu a díky jeho rozměrům je velice pohodlné. Máte tak jistotu, že vás čeká královské sezení. Křeslo se vyrábí z bukového dřeva a je čalouněný v několika barvách látky. Podnož je tvořena čtyřmi dřevěnými nohami. Součástí křesla je i taburet, který dodá vašemu odpočinku ještě více pohodlí. Taburet je čalouněný ve stejné barvě jako křeslo.
Parametry křesla:
Rozměry (ŠxHxV): 86x73x105 cm
Výška sezení: 42 cm
Hloubka sezení: 48 cm
Výška spodního prostoru od podlahy: 13 cm
Hmotnost: 34 kg
Taburet: 53x42x53 cm
Nejprodávanější výrobek Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID — dřevo/látka, více barev Bílá-vzor zelené listí je k sehnání právě teď na stránkách ve známé rubrice křesla do obýváku. Nyní si můžete koupit ostatní výrobky ve zmíněné rubrice ve slevě. Věhlasná značka Kup Židle vyrábí špičkové zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID — dřevo/látka, více barev Bílá-vzor zelené listí od známé značky Kup Židle jednoduše pořídíte zde teď právě levně! Nabídka již od 8 590 Kč.