Relaxační křeslo SOFT 3 – samet, více barev Červená

Relaxační křeslo SOFT 3 je stylový kus nábytku s okouzlujícím vzhledem. Křesílko se středně vysokým opěrákem je čalouněné... více informací »
Relaxační křeslo SOFT 3 – samet
Značka: Kup Židle
5 599 Kč
Více informací »
Relaxační křeslo SOFT 3 je stylový kus nábytku s okouzlujícím vzhledem. Křesílko se středně vysokým opěrákem je čalouněné...

Relaxační křeslo SOFT 3 je stylový kus nábytku s okouzlujícím vzhledem. Křesílko se středně vysokým opěrákem je čalouněné sametovou látkou, která je měkká a příjemná na dotek a navíc se snadno udržuje v čistotě. Skvěle se hodí do jídelních koutů, obývacích prostor, restaurací či kaváren. Stabilní nohy jsou vyrobeny z chromované oceli ve zlatém odstínu. Jídelní křesílko SOFT 3 osloví i ty nejnáročnější zákazníky. Nosnost je 120 kg.
Rozměry:
– šířka 69 cm
– hloubka 76 cm
– výška 81 cm
– výška sedu 46 cm
Materiál:
– sametová tkanina
– chromová ocel
Zcela unikátní produkt máte možnost sehnat v pohodě tady na webu umístěný v sekci křesla do obýváku. Podívejte se na akční kousky ve zmiňované sekci na pár kliknutí.

Tento designový produkt Relaxační křeslo SOFT 3 – samet, více barev Červená od oblíbené značky Kup Židle snadno můžete najít na našich stránkách teď opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 5 599 Kč.