Relaxační křeslo SALAVAN — polohování, houpaní i otáčení, hnědá látka

Relaxační televizní křeslo Salavan čalouněno látkou hnědé barvy v dekoru kůže (připomínající semiš) na stabilní černé... více informací »
Relaxační křeslo SALAVAN — polohování
Značka: Kup Židle
9 351 Kč
Více informací »
Relaxační televizní křeslo Salavan čalouněno látkou hnědé barvy v dekoru kůže (připomínající semiš) na stabilní černé...

Relaxační televizní křeslo Salavan čalouněno látkou hnědé barvy v dekoru kůže (připomínající semiš) na stabilní černé kovové podnoži. Křeslo je polohovatelné ve dvou pozicích s aretací, otočné a navíc houpací. Díky možnosti polohování i houpání je toto křeslo ideálním pomocníkem na trávení dlouhých chvilek u televize nebo s knížkou. 
Hlavní výhody relaxačního křesla SALAVAN

Vysoká nosnost až 130 kg
Masivní polstrování
Kvalitní kovová konstrukce
Polohování, otáčení i houpání

Relaxační křeslo Salavan je potaženo kvalitní látkou v dekoru kůže v moderní a odolné hnědé barvě. Stabilitu zajišťuje kvalitní kovová konstrukce a bytelná kovová podnož v černé barvě. Hlavní předností tohoto křesla je fakt, že se dá nejen polohovat (dvě pozice s aretací), ale zároveň je křeslo otočné (360°) a navíc se na něm můžete i houpat. Zkrátka dokonalý kus nábytku pro odpočinek. 
Oproti běžným relaxačním křeslům nabízí masivní polstrování, které je zárukou skvělého relaxu. Na sedacích plochách najdete prémiovou PU pěnu 28D, na bocích neméně kvalitní 22D a v sedáku najdete hned 3 vrstvy odolných pružin.
Popis produktu:

Materiál:
látka

Styl:
Moderní

Nosnost (kg):
130

Výška:
100 cm

Šířka:
80 cm

Hloubka:
91-163 cm

Výška sedu:
50 cm

Šířka sedu:
45 cm

Hloubka sedáku:
55 cm

Barva:
Hnědá

Demontované:
Ano

Ve slevě kus Relaxační křeslo SALAVAN — polohování, houpaní i otáčení, hnědá látka od kvalitní značky Kup Židle jednoduše pořídíte právě levně! Nabídky od 9 351 Kč.