Relaxační křeslo REZZO — masiv, látka, šedá

Pokud hledáte něco, co by dodalo vašemu interiéru jiskru a styl, je křeslo REZZO přesně ten pravý kus nábytku. Elegantní... více informací »
Relaxační křeslo REZZO — masiv
Značka: Kup Židle
4 699 Kč
Více informací »
Pokud hledáte něco, co by dodalo vašemu interiéru jiskru a styl, je křeslo REZZO přesně ten pravý kus nábytku. Elegantní...

Pokud hledáte něco, co by dodalo vašemu interiéru jiskru a styl, je křeslo REZZO přesně ten pravý kus nábytku. Elegantní provedení přímo vybízí, aby se uživatel do křesílka pohodlně zabořil a sáhl po knize či sklence lahodného prosecca. REZZO nejen skvěle vypadá, ale je i velmi pohodlné. A to díky poctivě polstrovanému sedáku, tvarovanému opěradlu a velkorysé šířce sedu. Čalounění látkou imitující samet. Nosnost 120 kg.
Rozměry:- šířka 80 cm- hloubka 73 cm- výška 84 cm- výška sedáku 44 cm
Materiál:- látka- masivní dřevo

Tento neodolatelný produkt Relaxační křeslo REZZO — masiv, látka, šedá získáte rovnou tu na stránkách umístěný v rubrice křesla do obýváku! Nyní si můžete vybrat akční produkty z naší rubriky za výhodné peníze. To však není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně oblíbený výrobek Relaxační křeslo REZZO — masiv, látka, šedá s osvědčenou značkou Kup Židle jde pořídit na našich stránkách za báječnou cenu! Nyní za 4 699 Kč.