Relaxační křeslo HOMKER— ekokůže/béžová

Moderní a pohodlné relaxační křeslo HOMKER je ideálním doplňkem do vaší domácnosti. Křeslo je celočalouněné v ekokůži v... více informací »
Relaxační křeslo HOMKER— ekokůže/béžová
Značka: Kup Židle
5 490 Kč
Více informací »
Moderní a pohodlné relaxační křeslo HOMKER je ideálním doplňkem do vaší domácnosti. Křeslo je celočalouněné v ekokůži v...

Moderní a pohodlné relaxační křeslo HOMKER je ideálním doplňkem do vaší domácnosti. Křeslo je celočalouněné v ekokůži v barevném provedení béžová a sedací část je vyplněna molitanem. Ruce si můžete pohodlně opřít o područky. Podnož je tvořena čtyřmi nohami chromové barvy. 
Parametry křesla:
Provedení: ekokůže béžová
Rozměry: (ŠxHxV): 89x78x63 cm
Výška x hloubka sezení: 40×55 cm.
Výška spodního prostoru od podlahy: 7 cm
Hmotnost: 33 kg
Nosnost 130 kg
Vynikající produkt Relaxační křeslo HOMKER— ekokůže/béžová lze nakoupit teď tady na našich stránkách zařazený v kategorii obývací pokoj. Nyní najdete zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Kup Židle vás obohatí o skvělý sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Velmi oblíbený produkt Relaxační křeslo HOMKER— ekokůže/béžová od známé společnosti Kup Židle jednoduše najdete nyní za výhodnou cenu. Nabídka již od 5 490 Kč.