Relaxační křeslo ETNA — masiv, látka šedá

Křeslo ETNA bude vypadat skvěle v retro a moderních interiérech. Tento kus nábytku nepochybně vnese do vybrané místnosti špetku... více informací »
Relaxační křeslo ETNA — masiv
Značka: Kup Židle
2 799 Kč
Více informací »
Křeslo ETNA bude vypadat skvěle v retro a moderních interiérech. Tento kus nábytku nepochybně vnese do vybrané místnosti špetku...

Křeslo ETNA bude vypadat skvěle v retro a moderních interiérech. Tento kus nábytku nepochybně vnese do vybrané místnosti špetku pověstné elegance. Sedadlo a opěradlo jsou čalouněny kvalitní látkou, která se snadno udržuje. Rám na čtyřech kulatých nohách je vyroben z masivního dřeva. Nosnost 120 kg.
Hlavní přednosti křesla ETNA

Výplň z kvalitní PU pěny
Nadčasový design
Prostornost sedací části
Masivní rám
Výhodná cena

Křeslo je celočalouněné, včetně zad. Lze ho použít jak k přisazení ke stěně, tak i ve středu místnosti. Může sloužit jako výrazný solitér i jako doplňující křeslo k sedačce. Své uplatnění najde v chodbě, hale, obývacím pokoji i ložnici. Designové křeslo ETNA zdůrazní jedinečnou a útulnou atmosféru v každém pokoji.
Parametry produktu:
– šířka 75 cm- šířka sedu 55 cm- hloubka 90 cm- hloubka sedu 75 cm- výška 75 cm- výška sedáku 43 cm
Materiál:- látka- masivní dřevo

Výjimečný a žádaný kus Relaxační křeslo ETNA — masiv, látka šedá od výrobce s dlouholetou historií Kup Židle najdete aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 2 799 Kč.