Psací stůl KORNEP — masiv borovice, 120×54×74

Praktický psací stůl Kornep je vyrobený z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Jednoduchý stůl krásně ozdobí... více informací »
Psací stůl KORNEP — masiv borovice
Značka: Kup Židle
3 999 Kč
Více informací »
Praktický psací stůl Kornep je vyrobený z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Jednoduchý stůl krásně ozdobí...

Praktický psací stůl Kornep je vyrobený z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici nebo pracovnu. Stůl má k dispozici 3 zásuvky s kovovými pojezdy a jednu polici. Stůl lze doplnit o nejrůznější doplňky, jako je lampička, fotografie nebo květina. 
Parametry: 
Šířka: 120 cm
Hloubka: 54 cm
Výška: 74 cm
Hmotnost: 22 kg
Materiál: Masiv Akční produkt Psací stůl KORNEP — masiv borovice, je k získání právě zde na našich stránkách zařazený v rubrice kancelář. Podívejte se na podobné produkty z této kategorie za rozumné peníze. Máme toho více, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Psací stůl KORNEP — masiv borovice, 120×54×74 od značky s dlouholetou tradicí Kup Židle snadno můžete sehnat tady teď za příznivou cenu! Nyní zakoupíte za 3 999 Kč.