Psací stůl CONTI – dub votan, antracit

Psací stůl CONTI je v moderním designu. Skvěle se hodí do kanceláře nebo domácí pracovny. Psací stůl CONTI je v kombinaci... více informací »
Psací stůl CONTI – dub votan
Značka: Kup Židle
1 549 Kč
Více informací »
Psací stůl CONTI je v moderním designu. Skvěle se hodí do kanceláře nebo domácí pracovny. Psací stůl CONTI je v kombinaci...

Psací stůl CONTI je v moderním designu. Skvěle se hodí do kanceláře nebo domácí pracovny. Psací stůl CONTI je v kombinaci odstínu dub votan a antracit. Součástí stolu je dostatek úložného prostoru v podobě tří otevřených polic a jednoho šuplíku pro vaše pracovní dokumenty a mnoho dalšího. 
Rozměry:
– šířka: 122 cm
– hloubka: 57 cm
– výška: 90 cm
Materiál:
– dýhovaná nábytková deska
Kvalitní a žádaný produkt Psací stůl CONTI – dub votan, antracit můžete dostat snadno tu na našich stránkách v oblíbené sekci kancelářské psací stoly. Prozkoumejte parádní kousky z této oblíbené kategorie v akci! Oblíbený výrobce Kup Židle dlouhodobě poskytuje kvalitní zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Designový produkt Psací stůl CONTI – dub votan, antracit od výrobce Kup Židle jednoduše můžete pořídit teď se slevou! Akční cena již od 1 549 Kč.