Psací stůl ABRUK — růžová/bílá

Praktický psací stůl Abruk v barevném provedení růžová a bílá. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici, pracovnu nebo... více informací »
Psací stůl ABRUK — růžová/bílá
Značka: Kup Židle
2 299 Kč
Více informací »
Praktický psací stůl Abruk v barevném provedení růžová a bílá. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici, pracovnu nebo...

Praktický psací stůl Abruk v barevném provedení růžová a bílá. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici, pracovnu nebo dětský pokoj. Stůl má k dispozici 3 zásuvky s úchytkou. Stůl lze doplnit o nejrůznější doplňky, jako je lampička, fotografie nebo květina. 
Parametry: 
Šířka: 100 cm
Hloubka: 45 cm
Výška: 72 cm
Hmotnost: 24 kg
Tento výjimečný výrobek získáte právě tu zařazený v kategorii kancelář. Nyní získáte ještě jiné výrobky ve zmíněné kategorii za akční cenu! Tato značka Kup Židle svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. U nás najdete více kousků od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený výrobek Psací stůl ABRUK — růžová/bílá od top výrobce Kup Židle pořídíte u nás teď skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 2 299 Kč.