Plastové jídelní křesílko Stima BORA – s područkami, nosnost 200 kg Antracite

Moderní jídelní křesílko Stima BORA vyrobené z vysoce odolného polypropylenu je vhodné do interiérů i pro venkovní použití.... více informací »
Plastové jídelní křesílko Stima BORA – s područkami
Značka: Kup Židle
1 932 Kč
Více informací »
Moderní jídelní křesílko Stima BORA vyrobené z vysoce odolného polypropylenu je vhodné do interiérů i pro venkovní použití....

Moderní jídelní křesílko Stima BORA vyrobené z vysoce odolného polypropylenu je vhodné do interiérů i pro venkovní použití. Snadná údržba, nosnost 200 kg. Výběr z více barev.
Hlavní výhody plastového jídelního křesílka s područkami Stima BORA

Vhodné do interiérů i pro venkovní použití
Materiál v podobě odolného polypropylenu
Nosnost 200 kg

Máte moderní interiér se stylovou jídelnou? Vybavte ho moderními jídelními židlemi. Modelová řada BORA se pyšní vytříbeným designem a líbivými barevnými variantami. Křesílko je vyrobené z polypropylenu s přidaným skelným vláknem. Zvolené materiály zaručují barevnou stálost minimálně 5 let.
Jídelní křesílko je perforované, celé plastová bez čalounění. Snadno se udržuje, je celé omyvatelné a hodí se také pro venkovní použití. Navíc je stohovatelné, vhodné i jako jídelní židle do restauračních zařízení. Nosnost 200 kg. Záruka 36 měsíců.

Tento designový produkt Plastové jídelní křesílko Stima BORA – s područkami, nosnost 200 kg Antracite od top výrobce Kup Židle snadno můžete sehnat tady teď právě ve slevě! Akční cena od 1 932 Kč.