Plastová jídelní židle Stima ZAG SPRING – skládací, více barev Lime

Kvalitní skládací židle Stima ZAG SPRING ze špičkového plastu je připravena v mžiku usadit vaše hosty doma, na terase i na... více informací »
Plastová jídelní židle Stima ZAG SPRING – skládací
Značka: Kup Židle
1 904 Kč
Více informací »
Kvalitní skládací židle Stima ZAG SPRING ze špičkového plastu je připravena v mžiku usadit vaše hosty doma, na terase i na...

Kvalitní skládací židle Stima ZAG SPRING ze špičkového plastu je připravena v mžiku usadit vaše hosty doma, na terase i na zahradě. Nosnost 110 kg. Záruka 2 roky.
Hlavní výhody jídelní plastové skládací židle Stima ZAG SPRING

Vyrobená z polypropylenu s obsahem skelných vláken
Vhodná do vnitřních i venkovních prostor
Díky tomu, že je skládací, nezabere místo

Skládací židle ZAG SPRING je vyrobená z prvotřídního polypropylenu s obsahem skelných vláken. To jí propůjčuje mimořádnou tvarovou a barevnou stálost a odolnost pro použití ve venkovních podmínkách, ovšem poskytne komfortní sezení i v interiéru. Židli ZAG SPRING jednoduše složíte, při skladování nezabere mnoho místa, a manipulace s ní je tak velmi pohodlná. Navíc je její údržba opravdu snadná.
Tento model najdete v nabídce v pěti atraktivních barvách: antracitové, bílé, oranžové, červené a limetkové. Nosnost židle je 110 kg. 

Tento levný kus Plastová jídelní židle Stima ZAG SPRING – skládací, více barev Lime od známé společnosti Stima snadno můžete najít u nás ve slevě. Právě teď jen za 1 904 Kč.