Plastová jídelní židle Stima B-SIDE – bez područek Transparente

Odolná plastová jídelní židle bez područek Stima B-SIDE je vhodná do interiéru, zátěžového provozu i pro venkovní použití.... více informací »
Plastová jídelní židle Stima B-SIDE – bez područek Transparente
Značka: Kup Židle
2 990 Kč
Více informací »
Odolná plastová jídelní židle bez područek Stima B-SIDE je vhodná do interiéru, zátěžového provozu i pro venkovní použití....

Odolná plastová jídelní židle bez područek Stima B-SIDE je vhodná do interiéru, zátěžového provozu i pro venkovní použití. Vyrobena z lesklého polykarbonátu ve dvou barvách. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody jídelní plastové židle bez područek Stima B-SIDE

Vyrobena z lesklého a odolného polykarbonátu 
Snadná údržba
Stohovatelná

Moderní transparentní jídelní židle Stima B-SIDE se stane výrazným prvkem interiérů jídelen, balkonů, teras i venkovního posezení. Nabízíme dvě barevná provedení – čirou a kouřovou. Židle je vyrobená z polykarbonátu s lesklým povrchem. Snadno se tak čistí a odolá i venkovním podmínkám.
Sedák i zádový opěrák jsou příjemně tvarovány, aby bylo sezení co nejpohodlnější. Svou odolnou konstrukcí je židle vhodná také do zátěžového provozu. Židle je stohovatelná. Nosnost 120 kg.Kvalitní a velmi žádaný výrobek Plastová jídelní židle Stima jde pořídit taky na našich stránkách v rubrice kuchyňské židle. Nyní si můžete koupit nové výrobky z této známé sekce snadno online!

Diskontní kus Plastová jídelní židle Stima B-SIDE – bez područek Transparente od známé značky Stima snadno získáte na našich stránkách opravdu levně! Cena již od 2 990 Kč.