Křeslo s podnoží ZANDER — více barev Světle šedá

Relaxační křeslo s podnoží ZANDER je čalouněno látkou v různých barevných provedení a je vyrobeno z masivního dřeva v... více informací »
Křeslo s podnoží ZANDER — více barev Mentolová
Značka: Kup Židle
8 950 Kč
Více informací »
Relaxační křeslo s podnoží ZANDER je čalouněno látkou v různých barevných provedení a je vyrobeno z masivního dřeva v...

Relaxační křeslo s podnoží ZANDER je čalouněno látkou v různých barevných provedení a je vyrobeno z masivního dřeva v přírodním provedení. Křeslo je ideální na příjemný odpočinek a relaxaci u televize nebo při četbě knihy. Nosnost křesla je až 100 kg, nosnost taburetu je až 90 kg. Záruka 24 měsíců.
Paraemtry produktu:
Křeslo:Šířka: 82 cmHloubka: 83 cmVýška: 99 cmHloubka sedu: 49,5 cmNosnost: 100 kgHmotnost: 25 kg
Taburet:Šířka: 63 cmHloubka: 51 cmVáška: 40 cmNosnost: 90 kg Povedený produkt je k dostání mimo jiné tady na webu v oblíbené sekci obývací pokoj. Nyní si můžete pořídit skvělé produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Dodavatel Kup Židle pro své zákazníky prodává špičkové výrobky

Tento diskontní výrobek Křeslo s podnoží ZANDER — více barev Světle šedá od známé společnosti Kup Židle snadno získáte na našich stránkách za akční cenu. V akci od 8 950 Kč.