Konferenční stolek PODIUM se zvedací deskou — přírodní / černá

Stolek se zvedací deskou PODIUM je kus nábytku, který dokáže zcela změnit charakter každého interiéru. Stůl je ideální pro... více informací »
Konferenční stolek PODIUM se zvedací deskou — přírodní / černá
Značka: Kup Židle
4 999 Kč
Více informací »
Stolek se zvedací deskou PODIUM je kus nábytku, který dokáže zcela změnit charakter každého interiéru. Stůl je ideální pro...

Stolek se zvedací deskou PODIUM je kus nábytku, který dokáže zcela změnit charakter každého interiéru. Stůl je ideální pro lidi, kteří ocení neobvyklá řešení, která mohou plnit funkční i dekorativní funkce v jakémkoli typu interiéru. Pokud je stolek složený, lze jej používat jako běžný konferenční stolek, ale pokud je rozložený, může to být pohodlný stolek například pro práci s notebookem. Čtvercová deska stolu je vyrobena z dýhované MDF v barvě přírodního dřeva. Stůl PODIUM je postavený na kovových nohách, práškově lakovaných v černé barvě. Tvar nohou dodává konferenčnímu stolku lehký a svěží vzhled. Je to nadčasová nabídka, který se bude hodit jak do klasických, tak do moderních interiérů.
Rozměry:
– délka: 85 cm
– šířka: 80 cm
– výška: 43-64 cm
 Materiál:
– dýhovaná MDF
– ocel s práškovým nástřikem
 Barva:
– přírodní / černá

Tento unikátní kousek Konferenční stolek PODIUM se zvedací deskou — přírodní / černá od známého dodavatele Kup Židle jednoduše seženete tady nyní za příznivou cenu. Teď za akční cenu 4 999 Kč.