Konferenční stolek MINERVA — ocel, dekor zlatý dub

Stylový a originální konferenční stolek MINERVA  s kulatou deskou je zaujme fanoušky nevšedního nábytku. Díky... více informací »
Konferenční stolek MINERVA — ocel
Značka: Kup Židle
4 290 Kč
Více informací »
Stylový a originální konferenční stolek MINERVA  s kulatou deskou je zaujme fanoušky nevšedního nábytku. Díky...

Stylový a originální konferenční stolek MINERVA  s kulatou deskou je zaujme fanoušky nevšedního nábytku. Díky charakteristickému rámu obohatí každý moderní interiér v industriálním nebo loftovém stylu. Díky textuře dřeva, viditelné na celé ploše, působí stůl velmi přirozeně. Pod deskou je ocelový rám, práškově lakovaný v černé barvě, kontrastující se světlou částí nábytku. Jeho podoba vznikla spojením tří prvků: horního a spodního kruhu a jednoduchých tenkých tyčí namontovaných diagonálně vedle sebe. Tato struktura z dálky připomíná cop, používaný v proutěných koších. 
Rozměry:
– délka: 80 cm
– šířka: 80 cm
– výška: 42 cm
Materiál:
– dýhovaná MDF
– ocel s práškovým nástřikem
Barva:
– zlatý dub / černý
Tento kvalitní výrobek Konferenční stolek MINERVA — ocel, dekor zlatý dub máte možnost najít právě tady na stránkách ve známé rubrice stolky do obýváku. Vyhledejte si akční zboží ze zmíněné rubriky za rozumné peníze. Známý výrobce Kup Židle dlouhodobě prodává top sortiment ! Nakupujte, dokud je zboží sladem. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kus Konferenční stolek MINERVA — ocel, dekor zlatý dub od kvalitního výrobce Kup Židle jednoduše seženete v naší aktuální nabídce za outletovou cenu! Cena od 4 290 Kč.