Konferenční stolek KWADRO KWADRAT – MDF, více barev Bílá

Konferenční stolek KWADRO KWADRAT je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. KWADRO KWADRAT je... více informací »
Konferenční stolek KWADRO KWADRAT – MDF
Značka: Kup Židle
1 369 Kč
Více informací »
Konferenční stolek KWADRO KWADRAT je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. KWADRO KWADRAT je...

Konferenční stolek KWADRO KWADRAT je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. KWADRO KWADRAT je elegantní stolek, který a skvěle se hodí do každého interiéru. Stolek je vybavený praktickou spodní odkládací policí pro vaše drobnosti či dokumenty a vy je tak můžete mít neustále po ruce. Nosnost stolku je 20 kg.
Rozměry:
– šířka 70 cm 
– hloubka 70 cm 
– výška 53 cm
– 28 cm prostor mezi poličkou a spodní částí desky stolu
Materiál: 
– laminovaná MDFHodně žádaný kousek pořídíte bezstarostně tady a teď na našem webu umístěný v rubrice stolky do obýváku. Pořiďte si podobné zboží ve zmiňované sekci za internetové ceny. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další prověřené zboží od dodavatele Kup Židle. Najdete je níže na této stránce.

Velmi oblíbený produkt Konferenční stolek KWADRO KWADRAT – MDF, více barev Bílá od populárního výrobce Kup Židle snadno získáte na našich stránkách nyní se slevou! Teď za akční cenu 1 369 Kč.