Konferenční stolek EMILY – MDF, více barev Imitace betonu

Konferenční stolek EMILY je stylový kus nábytku, který zapadne do každé místnosti. Deska stolu je vyrobena z MDF desky, která má... více informací »
Konferenční stolek EMILY – MDF
Značka: Kup Židle
2 999 Kč
Více informací »
Konferenční stolek EMILY je stylový kus nábytku, který zapadne do každé místnosti. Deska stolu je vyrobena z MDF desky, která má...

Konferenční stolek EMILY je stylový kus nábytku, který zapadne do každé místnosti. Deska stolu je vyrobena z MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. Stolek je umístěn na pevných nohách z práškově lakované oceli. Konferenční stolek EMILY je moderním kusem nábytku. Nosnost 20 kg. 
Rozměry :
– délka: 110 cm
– šířka: 60 cm
– výška: 42 cm
Materiál:
– laminovaná MDF deska
– ocel s práškovým nástřikem
Hodně oblíbený produkt Konferenční stolek EMILY – máte možnost nakoupit v pohodě tady na webu ve známé kategorii stolky do obýváku! Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této sekce jednoduše online! Oblíbený dodavatel Kup Židle vám poskytuje prvotřídní sortiment Však to vidíte sami! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Podívejte se také na více kvalitních produktů od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus Konferenční stolek EMILY – MDF, více barev Imitace betonu originál od značky Kup Židle snadno můžete získat právě ve výprodejové akci! Nyní pořídíte jen za 2 999 Kč.