Komoda APEX — borovice, lak

Komoda Apex je vyrobená z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Součástí komody jsou dvě úzké a tři široké... více informací »
Komoda APEX — borovice
Značka: Kup Židle
2 899 Kč
Více informací »
Komoda Apex je vyrobená z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Součástí komody jsou dvě úzké a tři široké...

Komoda Apex je vyrobená z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Součástí komody jsou dvě úzké a tři široké zásuvky s kovovými pojezdy. Hloubka zásuvky je 27,5 cm. Záruka 24 měsíců.
Parametry:
Šířka: 81 cm
Hloubka: 35 cm
Výška: 75 cm
Hmotnost: 18 kgSuper kousek Komoda APEX — borovice, můžete dostat ještě tu na webu v populární rubrice komody. Pořiďte si oblíbené produkty ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se také na více skvělých kousků od dodavatele Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Kup Židle poskytuje top zboží

Velmi žádaný kus Komoda APEX — borovice, lak pocházející od značky Kup Židle snadno získáte zrovna téměř zdarma. Nyní pořídíte jen za 2 899 Kč.