Kancelářské otočné křeslo ARGENTO — černá / antracit

Praktické a elegantně vyrobené otočné křeslo ARGENTO je nepostradatelným kusem nábytku v každé kanceláři. Osloví každého,... více informací »
Kancelářské otočné křeslo ARGENTO — černá / antracit
Značka: Kup Židle
3 299 Kč
Více informací »
Praktické a elegantně vyrobené otočné křeslo ARGENTO je nepostradatelným kusem nábytku v každé kanceláři. Osloví každého,...

Praktické a elegantně vyrobené otočné křeslo ARGENTO je nepostradatelným kusem nábytku v každé kanceláři. Osloví každého, kdo si cení funkčního nábytku – nejen doma, ale i v práci. Křeslo je potaženo šedou látkou a černou ekokůží. Model ARGENTO má vysoké opěradlo vybavené přídavnou podložkou ve výšce hlavy. Pod tímto prvkem je použito vertikální prošívání. Zádová opěrka byla profilována tak, aby odpovídala křivkám páteře, zejména v bederní oblasti. Hluboké sedadlo je omezeno nízkými bočnicemi, což vám umožňuje zaujmout lepší pracovní polohu. Další výhodou modelu ARGENTO je systém TILT, který umožňuje volné houpání v křesle nebo jeho aretaci v sedě. 
 Rozměry:
– šířka: 65 cm
– hloubka: 75 cm
– výška: 108-118 cm
– výška sedu: 43-53 cm
Materiál:
– látka – ekokůže 

Oblíbený a kvalitní kus Kancelářské otočné křeslo ARGENTO — černá / antracit od našeho známého výrobce Kup Židle snadno najdete již dnes ve výprodejové akci! Nyní za 3 299 Kč.