Kancelářské křeslo ZORRO – ekokůže, šedá, černá

Tento skvělý produkt Kancelářské křeslo ZORRO – ekokůže, šedá, černá od značky Kup Židle snadno naleznete tady opravdu výhodně. Akční ceny od 3 681 Kč.
Kancelářské křeslo ZORRO – ekokůže
Značka: Kup Židle
3 681 Dostupnost: SKLADEM
Více informací »

Podrobné informace

Elegantní a výrazné kancelářské křeslo ZORRO je v designu sedačky závodního vozu a zaoblenými liniemi, v provedení Dark Style. Potah je kombinace černé, příčně prošívané a perforované ekokůže a tmavě šedé ekokůže na okrajích sedáku i opěráku, podtrhující linie křesla. Polstrování je z kvalitní PU pěny.
Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Ruce unavené z hraní si můžete pohodlně položit na plastové područky, na ložné ploše polstrované černou ekokůží. Šíře područek je 9 cm, ložná plocha 38 cm a výška 3,5 cm. Opěrák je vyšší s integrovanou statickou opěrkou hlavy. Designové otvory v horní části jsou z důvodu praktičnosti potaženy černou látkou MESH a dodávají křeslu nejenom potřebný závodní vzhled (otvory na bezpečnostní pásy), ale také usnadňuje manipulaci. Kříž je plastový lakovaný stříbrnou barvou s černými protiskluzovými doplňky na koncích paprsků. Kolečka jsou plastová, vhodná na koberce. Nosnost křesla je až 120 kg.
Rozměry:- šířka: 63 cm- hloubka: 61 cm- výška: 109-118 cm- výška sedu: 48-57 cm