Kancelářské křeslo SWEET LUX – látka, síť, černá

Výjimečný kus Kancelářské křeslo SWEET LUX – látka, síť, černá od přední společnosti Kup Židle získáte momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Zrovna teď v akci za 5 570 Kč.
Kancelářské křeslo SWEET LUX – látka
Značka: Kup Židle
5 570 Dostupnost: SKLADEM
Více informací »

Podrobné informace

Luxusní kancelářské křeslo SWEET LUX je moderní designová židle, navržená pro kancelářskou práci s významným zaměřením na maximálním pohodlí a nadstandardní ergonomii sezení. Tou je ergonomický tvar opěráku a sedáku, který přesně odpovídá anatomickému tvaru lidského těla, podporuje a odlehčuje páteř. Dále měkká opěrka hlavy, která poskytuje ideální oporu hlavě, uvolňuje napětí z krku a ramen. V neposlední řadě pro větší pohodlí nastavitelná 2D bederní opěrka tvořená kovovou konstrukcí, síťovinou a rektifikačním šroubem.
Hlavní výhody kancelářského křesla SWEET LUX

Zdařilý design
Síťované provedení
Anatomický tvar sedací části
Nastavitelná bederní opěrka
Měkká opěrka hlavy
Cena

Rám křesla je tvořen z kovového profilu s chromovanou povrchovou úpravou a kovových dílu v černé barvě, nesoucí sedák a piastru. Potah sedáku i opěráku je potažen černou odolnou síťovinou, vyztuženou aramidovým vláknem, která je ideálně prodyšná a umožňuje tělu „dýchat“. Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem.
Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Kovový chromovaný kříž o průměru 70 cm je osazen černými kolečky vhodnými na koberce. Područky jsou pevné, z černé ekokůže vyplněné PU pěnou a umístěny na kovových minimalistických držácích v chromované povrchové úpravě. Šíře je 9 cm, délka ložné plochy 25 cm a výška 3 cm. Na zadní části opěráku je velké kovové madlo, sloužící jak k manipulaci, tak k zavěšení. Nosnost židle je 120 kg.

Výška (cm)
118-130

Materiál područek
Ekokůže

Nosnost (kg)
120

Barva kříže
Chrom

Mechanika
Houpací

Výška sedu (cm)
44-56

Hloubka sedu (cm)
47

Šířka sedu (cm)
48

Průměr koleček (cm)
5

Hloubka (cm)
61

Šířka (cm)
65

Výška područek (cm)
66-76

Průměr kříže (cm)
70

Demontované
Ano

Bederní opěrka
Ano

Barva područky
Černá

Materiál potahu
Aramidové vlákno

Barva potahu
Černá

Barva prošití
Černá

Povrchová úprava kříže
Chrom

Materiál kříže
Kov

Kolečka
Na koberce