Levné židle a křesla
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářské křeslo NAPOLI – ekokůže, látka, černá

Kancelářské křeslo NAPOLI – ekokůže, látka, černá

Výjimečný kus Kancelářské křeslo NAPOLI – ekokůže, látka, černá od populárního výrobce Kup Židle můžete najít na našich stránkách nyní za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 3 869 Kč.
Produkt bez obrázku

Kancelářské křeslo NAPOLI je další z velmi populárních a luxusních modelů sportovních herních křesel v designu sedačky závodního vozu s výraznými zaoblenými liniemi. Má skvělé ergonomické rozvržení. Potah je v kombinaci černé ekokůže a černé látky MESH, čímž je zajištěna jeho dobrá prodyšnost.
Hlavní výhody kancelářského křesla NAPOLI

Nádherný design
Černý vysoký lesk
Sedák i opěrák z odolné PU kůže, která se snadno udržuje
Nosnost 120 kg
Houpací mechanismus

Sportovní bílé prošívání je samozřejmostí. Polstrování je z kvalitní PU pěny je zárukou pohodlného posezení při herních dnech i večerech. Ruce si můžete pohodlně položit na polstrované područky potažené černou ekokůží a samozřejmě s bílým obšitím. Jako bonus k tomuto křeslu jsou plastové prvky v černém vysokém lesku.
Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní plastový kříž s černými protiskluzovými doplňky je osazen plastovými kolečky na koberec. Nosnost židle je 120 kg.
Rozměry:
– šířka 60 cm
– hloubka 710 cm
– výška 112-122 cm
– výška sedu 47-57 cm