Kancelářská židle na kolečkách TopStar SUPPORT P – více barev

Kvalitní židle na kolečkách SUPPORT P výrobce Top Star skvěle poslouží v kancelářích a pracovnách. Výškově nastavitelná,... více informací »
Kancelářská židle na kolečkách TopStar SUPPORT P – více barev
Značka: Top Star
2 754 Kč
Více informací »
Kvalitní židle na kolečkách SUPPORT P výrobce Top Star skvěle poslouží v kancelářích a pracovnách. Výškově nastavitelná,...

Kvalitní židle na kolečkách SUPPORT P výrobce Top Star skvěle poslouží v kancelářích a pracovnách. Výškově nastavitelná, více barev, ergonomicky tvarovaný opěrák a sedák. Nosnost 100 kg.
Hlavní výhody kancelářské židle na kolečkách Top Star SUPPORT P

Nadčasové provedení
Ergonomicky tvarovaný opěrák a sedák
Nastavení výšky a sklonu opěráku

Kancelářská židle na kolečkách SUPPORT P výrobce Top Star je vybavena ergonomicky tvarovaným opěrákem a sedákem. Pohodlné čalounění je ve více barvách na výběr. Výška sezení se nastavuje plynovým pístem v rozmezí od 42–55 cm.
Vysoký opěrák má zabudovaný zádovým mechanismus, kterým je možné nastavit jeho sklon a výšku, ale také hloubku sezení. Korpus židle je upevněn do černého pětiramenného kříže na kolečkách vhodných na kobercové podlahy. 
Cena židle je bez područek, které je možné přiobjednat. Nosnost židle je 100 kg. Doba dodání cca týden.
Parametry:
Výšková nastavitelnost anoMinimální výška sedáku 42 cmMaximální výška sedáku 55 cmPodručky za příplatek Minimální výška 94 cmMaximální výška 107 cmŠířka 46 cmHloubka 46 cmKříž/kostra pevný plastovýMechanika plynový píst
Tento kvalitní produkt Kancelářská židle na kolečkách TopStar SUPPORT P – více barev máte možnost najít právě tu na stránkách v rubrice kancelářská křesla. Mrkněte na podobné produkty z této známé rubriky za parádní cenu. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás více produktů značky Top Star. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka Top Star má ve stále nabídkce velmi kvalitní zboží

Žádaný produkt Kancelářská židle na kolečkách TopStar SUPPORT P – více barev od výrobce Top Star jednoduše můžete najít tady a teď levně. Aktuálně v akci za 2 754 Kč.