Kancelářská otočná židle NODY – látka, více barev Béžová

Kancelářská otočná židle NODY díky svému modernímu, elegantnímu stylu zapadne do každé místnosti. Sedák společně s... více informací »
Kancelářská otočná židle NODY – látka
Značka: Kup Židle
1 799 Kč
Více informací »
Kancelářská otočná židle NODY díky svému modernímu, elegantnímu stylu zapadne do každé místnosti. Sedák společně s...

Kancelářská otočná židle NODY díky svému modernímu, elegantnímu stylu zapadne do každé místnosti. Sedák společně s opěrákem je potažen příjemnou a odolnou látkou. Židle NODY je navíc vybavena houpacím mechanismem. Pro větší pohodlí jsou součástí židle područky. Židle NODY je vhodná pro menší postavy. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:
– šířka 60 cm
– hloubka 60 cm
– výška 88-98 cm
– výška sedu 43-53 cm
Materiál:
– látka
Další funkce:
– houpací mechanismus
Tento kvalitní a žádaný produkt Kancelářská otočná židle NODY – látka, více barev Béžová máte možnost pořídit prostě tady a teď na našich stránkách v kategorii kancelářská křesla. Pořiďte si oblíbené kusy ve zmíněné kategorii v bezva akci. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární dodavatel Kup Židle vyrábí velmi kvalitní sortiment.

Exkluzivní produkt Kancelářská otočná židle NODY – látka, více barev Béžová od odblíbeného výrobce Kup Židle snadno seženete tady a teď právě v akci! Akční cena 1 799 Kč.