Kancelářská ergonomická židle Sego STRIP — více barev Modrá

Stylová kancelářská židle Strip se synchronní mechanikou a perforovanou zádovou částí, která dává židli originální vzhled.... více informací »
Kancelářská ergonomická židle Sego STRIP — více barev Modrá
Značka: Sego
4 483 Kč
Více informací »
Stylová kancelářská židle Strip se synchronní mechanikou a perforovanou zádovou částí, která dává židli originální vzhled....

Stylová kancelářská židle Strip se synchronní mechanikou a perforovanou zádovou částí, která dává židli originální vzhled. Ostrý úhel sedáku vůči opěráku zajišťuje zdravé a přitom pohodlné sezení. Židle vhodná do kanceláři či pracoven pro 8hodinové sezení. Kvalita od české značky Sego. Záruka 24 měsíců.
Hlavní přednosti židle Sego STRIP

síťovaný opěrák
pevné područky
synchronní mechanismus s vícepolohovou aretací
nylonový kříž
univerzální kolečka Ø 60mm
v barevném provedení: černý sedák s černým nebo modrým opěrákem

Parametry produktu
Nosnost: 120 kgHloubka sedáku: 50 cmVýška židle: 90 – 103 cmVýška sedáku: 45 – 58 cmVýška opěráku: 52 cm
Tento akční výrobek Kancelářská ergonomická židle Sego STRIP je k sehnání jednoduše na našem webu v oblíbené rubrice kancelář! Nyní koupíte unikátní kusy ve zmíněné sekci jednoduše online. Známý výrobce Sego prodává skvělé produkty. A to je teprve začátek.

Tento kvalitní a levný kus Kancelářská ergonomická židle Sego STRIP — více barev Modrá od známé společnosti Sego jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě se slevou. Nyní za akční cenu 4 483 Kč.