Kancelářská ergonomická židle GULIETTA – síť, látka, více barev Zelená

Kancelářská ergonomická židle GULIETTA v moderním designu je vybavena synchronním mechanismem, který umožňuje blokaci v několika... více informací »
Kancelářská ergonomická židle GULIETTA – síť
Značka: Kup Židle
6 999 Kč
Více informací »
Kancelářská ergonomická židle GULIETTA v moderním designu je vybavena synchronním mechanismem, který umožňuje blokaci v několika...

Kancelářská ergonomická židle GULIETTA v moderním designu je vybavena synchronním mechanismem, který umožňuje blokaci v několika polohách. Stylová židle podporuje ergonomii sezení. Zpříjemní vám dlouhé chvíle u vašeho pracovního stolu, a poskytne požadovaný komfort pro uvolnění a zvýšení koncentrace při práci. Nosnost je 120 kg.
Hlavní výhody kancelářské ergonomické židle GULIETTA

nastavitelná bederní opěrku
nastavitelné opěrky rukou
prodyšné čalounění
synchronní mechanismus
nastavení hloubky sedu

Součástí židle je posuvný sedák a výškově nastavitelné područky. Opěrák židle je čalouněn odolnou prodyšnou síťovinou. Sedák je potažen příjemnou měkkou látkou ve více barvách. Kříž židle je vyroben z odolného plastu. Židle je ideální pro 8hodinové sezení.
Rozměry:
– šířka: 59 cm
– hloubka: 56 cm
– výška: 96-108 cm

Vynikající kus Kancelářská ergonomická židle GULIETTA – síť, látka, více barev Zelená od populární značky Kup Židle jednoduše můžete pořídit zde teď právě opravdu levně! Ceny od 6 999 Kč.