Jídelní židle TALCA — šedá

Stylová židle TALCA bude krásným doplňkem ve vaší domácnosti. Zaujme hned na první pohled svým nevšedním vzhledem ve tvaru... více informací »
Jídelní židle TALCA —  šedá
Značka: Kup Židle
699 Kč
Více informací »
Stylová židle TALCA bude krásným doplňkem ve vaší domácnosti. Zaujme hned na první pohled svým nevšedním vzhledem ve tvaru...

Stylová židle TALCA bude krásným doplňkem ve vaší domácnosti. Zaujme hned na první pohled svým nevšedním vzhledem ve tvaru skořepiny, která je vyrobená z odolného šedého plastu. Nohy židle jsou vyrobené z masivního buku a jsou zpevněné černou kovovou konstrukcí, která snižuje možnost poškození podnože.  
Parametry židle TALCA 
Šířka: 46 cmHloubka: 51 cmVýška: 84 cmVýška sedu: 46 cmHloubka sedu: 40 cmHmotnost: 5 kgDodávané v demontu Výjimečný a žádaný výrobek Jídelní židle TALCA — lze koupit mimo jiné tady u nás zařazený v rubrice kuchyně! Najděte si oblíbené produkty z této rubriky za parádní cenu.

Tento unikátní kus Jídelní židle TALCA — šedá od top značky Kup Židle snadno můžete sehnat na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Akční cena 699 Kč.