Jídelní židle Stima OAK – dub, nosnost 130 kg, čalouněný sedák, více barev

Klasická jídelní židle OAK od české značky Stima z kvalitního masivního dubového dřeva v přírodním odstínu s čalouněným a... více informací »
Jídelní židle Stima OAK – dub
Značka: Kup Židle
3 450 Kč
Více informací »
Klasická jídelní židle OAK od české značky Stima z kvalitního masivního dubového dřeva v přírodním odstínu s čalouněným a...

Klasická jídelní židle OAK od české značky Stima z kvalitního masivního dubového dřeva v přírodním odstínu s čalouněným a velmi pohodlným sedákem. Díky své robustní konstrukci je vhodná do zátěžového provozu. Nosnost 130 kg. 
Hlavní výhody dřevěné jídelní židleStima OAK 

Odolná dřevěná kostra
Čalouněný sedák
Nosnost 130 kg

Žádná jídelní židle OAK MASIV si získala zákazníky svou praktičností. Díky jednoduchému a nadčasovému designu se hodí do každého interiéru, kvalitní zpracování z dubového masivu umožňuje její dlouhodobé použití jak doma, tak i v zátěžovém provozu, například v restauracích, kde rovněž oceníte její nosnost 130 kg. Sedák je očalouněn v několika krásných barvách, které si můžete prohlédnout v naší nabídce.
Parametry produktu
Celková výška židle: 91 cmVýška po sedák: 47 cmŠířka sedu: 43 cmHloubka sedu: 42 cmPosíláme ve smontovaném stavu.

Unikátní a žádaný produkt Jídelní židle Stima OAK – dub, nosnost 130 kg, čalouněný sedák, více barev pocházející od značky Stima najdete teď opravdu levně. Teď v akci 3 450 Kč.