Jídelní židle LAMBDA — kov, sametový potah, šedá

Designová jídelní židle LAMBDA je díky svému designu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Je potažená velmi příjemnou... více informací »
Jídelní židle LAMBDA — kov
Značka: Kup Židle
1 299 Kč
Více informací »
Designová jídelní židle LAMBDA je díky svému designu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Je potažená velmi příjemnou...

Designová jídelní židle LAMBDA je díky svému designu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Je potažená velmi příjemnou sametovou látkou v barevném provedení šedá a má kovovou konstrukci v imitaci dřeva. 
Stabilitu židle zajišťuje podnož, která se skládá ze 4 kovových noh v imitaci dřeva. Dodáváme v demontovaném stavu.
Parametry produktu
Šířka: 49 cmHloubka: 43 cmVýška: 78 cmVýška sedu: 48 cmNosnost: 110 kg
Dodáváme v demontovaném stavu v krabici.  Kvalitní a žádaný kousek Jídelní židle LAMBDA — kov, sametový potah, šedá máte možnost najít mimo jiné na našich stránkách v populární rubrice kuchyně. Nyní pořídíte parádní produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu. Významná značka Kup Židle má v nabídce velmi kvalitní sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Nejprodávanější výrobek Jídelní židle LAMBDA — kov, sametový potah, šedá od oblíbené značky Kup Židle můžete pořídit zde teď skutečně levně! Teď za akční cenu 1 299 Kč.