Jídelní rozkládací stůl SEWERYN –⁠ 160x90x76 (+140) dřevo, dub sonoma

SEWERYN je mimořádně praktický stůl, který najde uplatnění v mnoha interiérech. Může být skvělým řešením do prostorné a... více informací »
Jídelní rozkládací stůl SEWERYN –⁠ 160x90x76 (+140) dřevo
Značka: Kup Židle
7 129 Kč
Více informací »
SEWERYN je mimořádně praktický stůl, který najde uplatnění v mnoha interiérech. Může být skvělým řešením do prostorné a...

SEWERYN je mimořádně praktický stůl, který najde uplatnění v mnoha interiérech. Může být skvělým řešením do prostorné a pohodlné jídelny, kde umožní příjemné stravování ve skupině blízkých a přátel. Jedná se o rozkládací stůl, na který se v případě potřeby vejde i větší skupina lidí.
Tento nábytek se vyznačuje velmi vkusným stylem, který se bude skvěle hodit k mnoha aranžmá. Může být perfektním řešením pro ty klasicky zařízené, ale i pro ty modernější, kterým dodá spoustu nadčasové elegance.
 Rozměry:
– délka 160 cm
– délka v rozloženém stavu 300 cm
– šířka 90 cm
– výška 76 cm
 Materiál:
– laminovaná MDF deska
Unikátní produkt Jídelní rozkládací stůl SEWERYN –⁠ 160x90x76 (+140) je dostupný bezstarostně tady na stránkách v populární kategorii kuchyně. Nyní získáte oblíbené zboží ze zmíněné sekce za skvělou cenu. Populární dodavatel Kup Židle vám může nabídnout velmi kvalitní produkty.! Přesvědčte se sami. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od značky Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Jídelní rozkládací stůl SEWERYN –⁠ 160x90x76 (+140) dřevo, dub sonoma od oblíbené značky se zárukou kvality Kup Židle je k dispozici v aktuální nabídce za báječnou cenu! Nyní zakoupíte za 7 129 Kč.