Jídelní rozkládací stůl ONYX –⁠ 160x90x76 (+40), kov, bílý

Stolek ONYX je moderní kus nábytku, který se bude skvěle hodit do designových interiérů. Bude to skvělé řešení pro obývací... více informací »
Jídelní rozkládací stůl ONYX –⁠ 160x90x76 (+40)
Značka: Kup Židle
13 799 Kč
Více informací »
Stolek ONYX je moderní kus nábytku, který se bude skvěle hodit do designových interiérů. Bude to skvělé řešení pro obývací...

Stolek ONYX je moderní kus nábytku, který se bude skvěle hodit do designových interiérů. Bude to skvělé řešení pro obývací pokoj nebo pohodlnou jídelnu. Tento stůl má jednoduchý design, který dobře ladí se světlým, praktickým stylem. Dá se snadno přizpůsobit mnoha aranžmá, minimalistickým i výraznějším.
Tento stůl má velkou, rozkládací desku. Ideální jak pro každodenní stolování, tak pro setkání s větším rodinným kruhem.
 
Rozměry:
– délka: 160 – 200 cm
– šířka: 90 cm
– výška: 76 cm
 
Materiál:
– lakovaná MDF deska
– nerez Tento žádaný produkt Jídelní rozkládací stůl ONYX –⁠ 160x90x76 dostanete přímo tu na webu v populární sekci kuchyně. Vyhledejte si zlevněné zboží z této známé kategorie za akční cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další produkty od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Jídelní rozkládací stůl ONYX –⁠ 160x90x76 (+40), kov, bílý s pečetí kvality od značky Kup Židle snadno získáte zde teď právě za super peníze! Akční cena již od 13 799 Kč.