Jídelní kulatý rozkládací stůl WILLIAM –⁠ 90xx90x75 (+34), dřevo, bílá

Kulatý stůl WILLIAM je klasický elegantní kus nábytku určený do kuchyně nebo jídelny. Styl umocňují decentní dekorace podél... více informací »
Jídelní kulatý rozkládací stůl WILLIAM –⁠ 90xx90x75 (+34)
Značka: Kup Židle
4 990 Kč
Více informací »
Kulatý stůl WILLIAM je klasický elegantní kus nábytku určený do kuchyně nebo jídelny. Styl umocňují decentní dekorace podél...

Kulatý stůl WILLIAM je klasický elegantní kus nábytku určený do kuchyně nebo jídelny. Styl umocňují decentní dekorace podél okraje desky stolu a na podnoži. Je bílé barvy, díky čemuž se hodí do mnoha interiérů – ty světlé a prosluněné doplní, tmavší je naopak zvýrazní a prosvětlí. Spolu s čalouněnými židlemi bude působit vkusně a vytvoří útulné místo pro společné stolování.
Jeho výhodou je kromě vzhledu také rozkládací deska stolu, která v případě potřeby umožňuje hodovat ve větší skupině. Kulaté stoly napomáhají konverzaci, vytvářejí pocit blízkosti a snadno se správně osvětlují. Navíc vypadají esteticky s libovolným počtem židlí.  
 Rozměry:
– délka 90 cm
– délka po rozložení 124 cm
– šířka 90 cm
– výška 75 cm
 Materiál:
– deska: MDF deska + přírodní dýha
– nohy: masivní dřevo

Tento kvalitní a žádaný výrobek Jídelní kulatý rozkládací stůl WILLIAM –⁠ 90xx90x75 (+34), dřevo, bílá od dodavatele se skvělou pověstí Kup Židle můžete pořídit právě teď v nabídce ve slevě. Právě nyní za skvělou cenu 4 990 Kč.