Levné židle a křesla
  1. Domů
  2. Kuchyně
  3. Kuchyňské židle
  4. Jídelní křeslo MIRIAM – masiv buk, více barev

Jídelní křeslo MIRIAM – masiv buk, více barev

Hodně prodávaný produkt Jídelní křeslo MIRIAM – masiv buk, více barev originál od značky Kup Židle jednoduše získáte u nás teď za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 2 999 Kč.
Jídelní křeslo MIRIAM – masiv buk

Retro křesílko MIRIAM vyrobené z kvalitního bukového dřeva s povrchovou úpravou. Tato elegantní židle s područkami má čalouněný sedák a není stohovatelná. Nosnost 120 kg. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody jídelní dřevěné židle MIRIAM

Oblíbené retro provedení
Pohodlný čalouněný sedák
Vhodná do jídelen, kuchyní i jednacích místností

Subtilní nízké křesílko v oblíbeném retro stylu si přímo žádá o to, abyste mu vybrali křiklavě barevné čalounění a rozveselili si jím byt nebo kancelář. Pokud se naopak rozhodnete pro střídmější zemitý odstín, dodá vašemu interiéru prvek klidu a serióznosti. Každopádně můžete s čalouněním i výmalbou sladit také barvu moření, které je dostupné v šesti variantách.
Díky použitému materiálu, kterým je masivní bukové dřevo, vás židle nezradí ani v otázce nosnosti a celkové kvality. Židle má také povrchovou úpravu. Výška sedu je 52 cm, celková výška pak 77 cm. Šířka židle je 48 cm, hloubka se rovná 41 cm. Područky jsou v ceně, židle není stohovatelná a její nosnost je 120 kg. Židle má standardní dvouletou záruku.