Jídelní křesílko RILEY — samet, tmavě zelená

Jídelní křesílko RILEY se skvěle hodí do každé jídelny nebo obývací místnosti. Jídelní křesílko RILEY je kombinací... více informací »
Jídelní křesílko RILEY — samet
Značka: Kup Židle
1 859 Kč
Více informací »
Jídelní křesílko RILEY se skvěle hodí do každé jídelny nebo obývací místnosti. Jídelní křesílko RILEY je kombinací...

Jídelní křesílko RILEY se skvěle hodí do každé jídelny nebo obývací místnosti. Jídelní křesílko RILEY je kombinací pohodlnosti, jednoduchého tvaru a kvalitního materiálu. Křesílko je čalouněné příjemnou sametovou látkou v tmavě zelené barvě. Konstrukce je vyrobena z práškově lakované oceli v černé barvě. Nosnost 120 kg. 
Rozměry:
– šířka 52 cm
– hloubka 58 cm
– výška 88 cm
– výška sedáku 47 cm
Materiál:
– sametová tkanina
– ocel s práškovým nástřikem Tento akční produkt Jídelní křesílko RILEY — samet, tmavě zelená jde získat bez obtíží tady na našich stránkách v oblíbené kategorii kuchyňské židle! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné sekce na pár kliknutí! Populární značka Kup Židle vyrábí skvělé zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! U nás nabízíme více, mrkněte také na další prověřené kousky od výrobce Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kus Jídelní křesílko RILEY — samet, tmavě zelená od populární značky Kup Židle můžete najít zde teď za výhodnou cenu. Teď v akci 1 859 Kč.