Jídelní křesílko ATLANTA — kov, látka, více barev Šedá

Jídelní křesílko ATLANTA je model, který zapadne do moderních interiérů - podkrovních obývacích pokojů, elegantních jídelen... více informací »
Jídelní křesílko ATLANTA — kov
Značka: Kup Židle
2 099 Kč
Více informací »
Jídelní křesílko ATLANTA je model, který zapadne do moderních interiérů - podkrovních obývacích pokojů, elegantních jídelen...

Jídelní křesílko ATLANTA je model, který zapadne do moderních interiérů – podkrovních obývacích pokojů, elegantních jídelen či pracoven. Korpus židle, který leží na vysokých nohách z oceli s práškovým nástřikem, je čalouněný příjemnou sametovou látkou. Díky dostatečné šířce a hloubce je křesílko velmi pohodlné, ruce si navíc můžete opřít o opěrky. Na eleganci židli přidává stylové prošití. Nosnost 120 kg.
Rozměry:
– šířka 58 cm
– hloubka 57 cm
– výška 80 cm
– výška sedáku 46 cm
 Materiál:
– sametová látka
– ocel s práškovým nástřikem
Nosnost: 
-120 kg
Dodáváme v demontu.
Tento unikátní produkt Jídelní křesílko ATLANTA — kov, látka, více barev můžete najít právě nyní u nás ve známé rubrice kuchyňské židle! Prozkoumejte ještě další produkty ve zmíněné sekci za výhodné peníze. Máme toho více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Kup Židle svým zákazníkům nabízí vynikající sortiment.

Ve slevě tento výrobek Jídelní křesílko ATLANTA — kov, látka, více barev Šedá od výrobce Kup Židle snadno můžete sehnat u nás teď ve výprodejové akci. Akční cena již od 2 099 Kč.