Levné židle a křesla
  1. Domů
  2. Pro hráče
  3. Herní křesla k počítači
  4. Herní židle RACER PRO – ekokůže, červená/černá

Herní židle RACER PRO – ekokůže, červená/černá

Nejprodávanější výrobek Herní židle RACER PRO – ekokůže, červená/černá od top výrobce Kup Židle k dostání aktuálně na našich stránkách za výborné peníze! Akční cena 3 509 Kč.
Produkt bez obrázku

Herní židle RACER PRO v designu sedačky závodního vozu a zaoblenými liniemi a novou funkcí opěráku. Potah je kombinace černé, do V prošívané ekokůže a červené ekokůže na okrajích sedáku i opěráku a odnímatelných polštářcích. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody herní židle RACER PRO:

sportovní design
čalouněné odolnou ekokůží
hopací mechanismus
nosnost 120 kg
měkké područky
několikanásobné polohování opěráku

Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Ruce unavené od klávesnice a rychlé myši si můžete pohodlně položit na plastové područky, na ložné ploše polstrované černou a červenou ekokůží. Opěrák je vyšší s designovými otvory v horní části lemovanými černými plastovými výlisky. Ty dodávají židli nejen potřebný závodní vzhled (otvory na bezpečnostní pásy), ale také usnadňuje manipulaci. Kříž je kovový, lakovaný černou barvou. Jednotlivé paprsky jsou šroubované k centrálnímu nosníku s pístem. Kolečka jsou plastová, vhodná na koberce. Nosnost židle je až 120 kg.
Jako novou funkci můžete využít několikanásobné polohování opěráku, a to až do 135°. Stačí jen zmáčknou tlačítko umístěné pod područkami a opěrák společně s područkami se bude posouvat do stále větší relaxační polohy.
ParametryŠířka (cm): 63 Hloubka (cm): 58 Výška (cm): 124-134 Výška sedu: 49-59 cmNosnost (kg): 120Područky: Ano