Levné židle a křesla

Herní výškově stavitelný stůl E-Blue EGT574 — 113 × 59,5 × 74 cm, podsvícený

Tento akční výrobek Herní výškově stavitelný stůl E-Blue EGT574 — 113 × 59,5 × 74 cm, podsvícený od známé značky E-blue jednoduše pořídíte tady teď se slevou. Cena již od 6 490 Kč.
Herní výškově stavitelný stůl E-Blue EGT574 — 113 × 59
Ověřit dostupnost
Značka: E-blue
6 490

Podsvícený herní stůl E-Blue EGT574Pevný a odolný herní stůl vyrobený z kvalitního materiálu dokonale doplní Váš osobní herní koutek. Designové boční strany zaujmou na první pohled svým modrým podsvícením. Stůl je výškově nastavitelný do tří úrovní, aby vyhovoval každému uživateli. Ergonomicky designovaná deska stolu zajišťuje optimální polohu paží a efektivně zabraňuje jejich únavě způsobené dlouhodobým hraním. Akční PC hra Arma Gold Edition (Steam klíč).
Nastavitelná výška stoluAby stůl přinášel dokonalé pohodlí pro všechny uživatele, můžete si jeho výšku uzpůsobit tak, aby přesně vyhovovala Vašim potřebám. Výšku lze nastavit ve třech úrovních:74 cm80,5 cm86,8 cmExtra velká podložka pod myšStředně hustá vláknitá deska (MDF) stolu, která vyniká především pevností, přináší pohodlí a odolnost. Můžete se tak bez obav do her pořádně opřít. Celý povrch desky je tvořen jednou extra velkou textilní podložkou pod myš a zajišťuje tak dokonalou kontrolu nad pohybem myši. Přenosný držák na PC skříňUmístěte si držák na PC skříň na pravou nebo na levou stranu, jak potřebujete. Držák i stůl jsou uzpůsobeny tak, aby bylo možno držák umístit na obě strany.Chladně modré podsvíceníDodejte svému stolu unikátní herní design s chladně modrým podsvícením. Podsvícení je napájeno přes USB port, který stačí zapojit do počítače.Dostatek místaDostatečně široká deska stolu nabízí oporu pro dlaň i paži, takže zabraňuje bolesti ruky i při dlouhých hodinách používání myši.KonstrukceŘešení konstrukce noh do tvaru písmene I přináší stabilitu a odolnost stolu. Odolná spojnice byla navržena v takové vzdálenosti, abyste si na ni mohli pohodlně položit nohy během sezení u stolu.Síťka na uschování kabelůNa spodní straně desky stolu je umístěna síťka pro uschování přebytečných kabelů. Ty Vám tak během hry nebudou překážet.Specifikace:Šíře stolu: 113 cmHloubka stolu: 59,5 cmVýška stolu: 74 – 86,8 cmVáha: 24 kgPodsvícení: modréNapájení: USB