Halmar Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub riviera/bílý

Jídelní stůl TIAGO 2 zaujme vkusným a elegantním stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne... více informací »
Halmar Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2
Značka: Halmar
6 290 Kč
Více informací »
Jídelní stůl TIAGO 2 zaujme vkusným a elegantním stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne...

Jídelní stůl TIAGO 2 zaujme vkusným a elegantním stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne dostatečný prostor pro trávení společných chvílí u večeře s rodinou i s přáteli. Deska stolu je tvořena z laminované dřevotřísky v provedení dub riviera, hrany desky jsou navíc pokryté ABS plastem, a to pro zamezení oděru. Nohy jsou vyrobeny z laminovaného MDF v neutrální bílé barvě. Použitím těchto kvalitních materiálů je zaručena stabilita a dlouhá životnost, stůl se také velmi snadno a…
Unikátní výrobek Halmar Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub máte možnost dostat rovnou u nás zařazený v kategorii stoly do jídelny. Podívejte se na ještě další zboží ve zmiňované kategorii v bezva akci!

Akční a ve slevě kus Halmar Rozkládací jídelní stůl TIAGO 2, dub riviera/bílý od značky Halmar můžete získat zde teď právě v akci! Nyní lze objednat jen za 6 290 Kč.