Halmar Konferenční židle Iso, chrom/béžové

Konferenční křeslo Iso C4, chrom/béžové Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní... více informací »
Halmar Konferenční židle Iso
Značka: Halmar
1 090 Kč
Více informací »
Konferenční křeslo Iso C4, chrom/béžové Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní...

Konferenční křeslo Iso C4, chrom/béžové Potřebujete jednoduše vybavit zasedací místnost nebo učebnu a dodat ji nový a moderní nádech? Tak to je konferenční židle křeslo Iso přesně tím, co hledáte. Tato židle je velice pohodlná i po několika hodinách sezení. Kromě pohodlí nabízí také dobrou ergonomii a zajistí správné držení těla. K čalounění sedáku i opěráku židle byla použitá látka v béžovém odstínu Konstrukce židle je vyrobena z chromované oceli, která má velmi vysokou stabilitu a odolnost, také je…
Zlevněný produkt naleznete bezprostředně tady u nás v populární sekci konferenční a jednací židle! Mrkněte na ještě ostatní zboží z naší rubriky v bezva akci.

Akční a ve slevě výrobek Halmar Konferenční židle Iso, chrom/béžové od top značky Halmar můžete pořídit tady nyní skutečně levně! V akci od 1 090 Kč.