Halmar Kancelářské křeslo Stilo 2, tmavě šedá

Kancelářská židle Stilo 2, tmavě šedá Velmi elegantní a decentní kancelářská židle STILO 2 skvěle doplní moderně i klasicky... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo Stilo 2
Značka: Halmar
3 190 Kč
Více informací »
Kancelářská židle Stilo 2, tmavě šedá Velmi elegantní a decentní kancelářská židle STILO 2 skvěle doplní moderně i klasicky...

Kancelářská židle Stilo 2, tmavě šedá Velmi elegantní a decentní kancelářská židle STILO 2 skvěle doplní moderně i klasicky zařízenou pracovnu. Za skvělou cenu navíc nabídne bohatou výbavu i kvalitní čalounění z tmavě šedé tkaniny. Tento materiál je je velice populární – snoubí v sobě vysokou odolnost s příjemným povrchem. Masivní základna dává kancelářské židli STILO 2 nosnost 110 kg, díky výkonnému pístu si pak snadno upravíte výšku sezení v rozmezí 9 cm. Židle je vybavena mechanikou TILT, která umožňuje…Velmi prodávaný kousek Halmar Kancelářské křeslo Stilo je dostupný již dnes tady u nás v populární kategorii židle do kanceláře! Nyní koupíte akční produkty z této známé kategorie za výborné peníze.

Oblíbený a kvalitní kus Halmar Kancelářské křeslo Stilo 2, tmavě šedá značky Halmar snadno získáte tady za výhodnou cenu! Cena již od 3 190 Kč.